Dodany: 2010-09-15 11:30:57

Lubisz układanki - zagraj w gry puzzleKtóż z nas nie zna puzzli? Puzzle to doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Polega ona na układaniu obrazków i ilustracji z małych kawałków. Pierwsze puzzle powstały przez przypadek. Londyńczyl John Spilsbury, z zawodu kartograf, w celu ułątwienia nauki geografii, stworzył układanki.

 

Poszczególne części, odpowiednio złożone ze sobą, dawały poprawny wygląd mapy. Puzzle okazały się przebojem. Ludzie zapragnęli tej zabawy. Producenci tworzyli więc obrazki pocięte na części. Produkowane są puzzle o przeróżnej ilośći elementó. Najwytrwalsi mogąspróbować ułożyć puzzle z 24 tysięcy elementów, bo takie podobno są największe. Hitem ostatnich lat stały się puzzle trówymiarowe, któe po prawidłowym ułozęniu tworzą obrazem przestrzenny.

 

Gry puzzle może nie są tak zaawansowane, by stworzyć obrazek 3 D, ale rónież dostarczają mnóstwa zabawy. Na ekranie komputera mamy możliwość ułożenia przeróżnych obrazów, któe nigdy się nie nudzą. Plusem gry puzzle na komputerze jest z pewnością to, iż rozłożone puzzle nie ulegną przypadkowemu zniszczeniu. Grę możemy zatrzymać i wrócić do niej w każdej wolnej chwili.  strony www oferujące gry puzzle są bardzo popularne. Gry puzzle warte są polecenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lubisz układanki - zagraj w gry puzzle
Nick: