Dodany: 2010-09-15 11:34:23

Ruszaj na poszukiwania skarbów - gry przygodoweZ zapartym tchem śledzimy poczynania Indiany Jones'a i Larry Croft na hollywoodzkich filmach. Często zastanawiamy się jak to by było wcielić się w rolę ambitnego archeologa albo poszukiwacza skarbów. Nic prostszego!

 

Na rynku gier komputerowych dostępne są bardzo realistyczne i dynamiczne gry przygodowe. Dzięki nim poczujemy się jak bohater najlepszych filmów przygodowych. Niektóre gry przygodowe oparte są właśnie na filmowych adaptacjach, bądź na powieściach. Rozbudowane tryby i ciekawa fabuła pozwalają wsiąknąć w świat dżungli, piramid, jaskiń, grobowców i dziewiczych terenów.

 

Gry przygodowe posiadają również wiele elementów związanych z samodzielnym, logicznym myśleniem oraz łączeniem faktów i informacji. Często gracz sam musi dochodzić to tego, jak pokonać przeciwnika, przeszkodę, czy jak zdobyć potrzebne artefakty. Niezależnie od poziomu trudności gry przygodowe dają graczowi szanse na odkrycie tajemnic starożytnych plemion, średniowiecznych zakonów, bądź tajnych ugrupowań.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ruszaj na poszukiwania skarbów - gry przygodowe
Nick: