Dodany: 2010-09-15 12:11:05

Jedną z męskich atrakcji jest z pewnością wędkarstwo. Wędkarstwo bardzo często stanowi hobby, ale jest to także sport. Pojedynek w łowieniu ryb można zorganizować w rodzinie lub razem z innymi wędkującymi ludźmi wypoczywającymi nad wodą.

 

Ogólnie rzecz biorąc by móc łowić gdziekolwiek ryby potrzebna jest karta wędkarstwa. Specjaliści klasyfikują kilka  rodzajów wędkowania:- wędkarstwo muchowe - wędkarstwo podlodowe - wędkarstwo morskie - wędkarstwo spławikowe - wędkarstwo spinningowe. Każdy typ wędkowania potzrbuje odpowiedniego sprzętu i dobranej do niego techniki. Gdy jednak nie mamy sprzętu lub wody pod ręką, a ochota na ryby pozostaje, skorzystać możemy z gier wędkarskich.

 

Gry wędkarskie doskonale symulują prawdziwie i rzeczywiste łowienie ryb. Mogą być fantastyczną zabawą bez wychodzenia z domu. A możliwośći są takie same jak w realnym świecie - możemy łowić ryby sami lub w opcji multiplayer, możemy łowić wybrane gatunki ryb, na wybranych zbiornikach wodnych. Jedynym minusem, który mają gry wędkarskie w porównaniu z realnym łowieniem ryb jest to, że niestety złowionych w grach wędkarskich ryb nie będziemy mogli zjeść. Sprawdź jak ci pójdzie gra w gry wędkarskie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na ryby w fotelu - gry wędkarskie
Nick: