Dodany: 2010-09-15 12:22:30

Poczuj emocje wyścigu - zagraj w gry wyścigowe.Nie masz pomysłu na wieczór z kumplami? W telewizji nie ma żadnego meczu, a wy zamiast się bawić siedzicie na kanapie i popijacie piwo? Zaskocz ich swoją inwencją i urządźcie turniej samochodowy!

 

Gry wyścigowe dostępne na rynku umożliwiają grę multiplayer. Dzięki temu, wszyscy będziecie mogli skorzystać z dobrej zabawy. Wystarczy dodatkowy joystick i już możecie urządzić rajd Dakar. Dzięki rozbudowanym trybom budowania kariery oraz udziału w mistrzostwach, gry wyścigowe są doskonałą rozrywką na długie, zimowe wieczory. Równie dobrze możesz urządzić w domu swoje własne mistrzostwa.

 

Stwórz swojego zawodnika, wybierz odpowiedni samochód, trasę i jazda! Wygrywaj kolejne wyścigi i zdobywaj kasę. Dzięki temu będziesz mógł tuningować swoje auto i zdobywać sponsorów. Gry wyścigowe to obecnie najpopularniejsze gry wśród użytkowników Play Station i PC. Również gry wyścigowe online cieszą się sporym powodzeniem wśród internautów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Poczuj emocje wyścigu - zagraj w gry wyścigowe.
Nick: