Dodany: 2010-09-15 12:30:33

Na czym polegają ubierankiNie każdy spotkał się z określeniem gry ubieranki. A są to ostatnio jedne z najczęściej wyszukiwanych gier w sklepach i w internecie. Wystarczy wpisać w przeglądarkę frazę ubieranki, a z pewnością otrzymamy ogromną ilośćwyników wyszukiwania.

 

O ubierankach na pewno słyszała większość dziewcząt, bo gry ubieranki są właśnie dla nich przeznaczone. Gry ubieranki to gry, które umożliwiają dziewczętom to co najbardziej lubią - nieograniczoną zmianę stylu. Ubieranki polegają na wielokrotnym dopasowywaniu różnorodnych elementów stroju, makijażu, fryzury i innych części. Każda dziewczynka ma możliwośćwcielenia się w postać stylistki, modelki lub sławnej gwiazdy.

 

Ubieranki są bardzo różne. Na początku gry pojawiają się informacje o tym, jaki jest cel gry i jakie zadanie powinna wypełnić grająca dziewczynka. Wśró najczęściej spotykanych ubieranek są - ubieranie gwizdy pop, stylistka paznokci, dekoratorka wnętrz, stylistka ślubna. Gry ubieranki uczą małę dziewczynki stylu i wyczucia smaku. Nie ma w nich agresji, dlatego grać w nie mogą nawet najmłodsze dziewczynki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polegają ubieranki
Nick: